Міжнародна академічна мобільність студентів та викладачів

Активізована студентська і академічна мобільність, що сприяє налагодженню нових контактів із зарубіжними вищими навчальними закладами, виходу на міжнародний освітній ринок.

Так, стали учасниками міжнародної кредитної мобільності за програмою Ерасмус+ і навчались впродовж одного семестру в закордонному ВНЗ такі студенти:

• Іванна Лозовська – Політехніка Лодзька (Польща);
  • Віталій Якимик – Політехніка Лодзька (Польща);
  • Олександр Гнатенко – Університет прикладних наук «Каунаська колегія» (Литва);
  • Клим Роман – Університет прикладних наук «Каунаська колегія» (Литва);
  • Неллі Вольська – Політехніка Лодзька (Польща);
  • Микола Масник – Державна вища техніко-економічна школа ім. о. Броніслава Маркевича в Ярославі (Польща);
  • Дмитро Бабухін – Близькосхідний технічний університет (Анкара, Туреччина).

Викладачі факультету управління фінансами та бізнесу також брали участь в програмі міжнародної мобільності Ерасмус+:

• доц. Зеленко В. А. – Політехніка Лодзька (Польща) – 9-14 січня 2017 р.
  • доц. Сич О. А. – Університет прикладних наук Каунаса, Вільнюський університет, Литва – 3-7 квітня 2017 р.;
  • доц. Пасінович І. І. – Державна вища техніко-економічна школа імені Броніслава Маркевича в Ярославі, Польща – 24-28 квітня 2017 р.;
  • доц. Смолінська С. Д. – Державна вища техніко-економічна школа імені Броніслава Маркевича в Ярославі, Польща – 24-28 квітня 2017 р.;
  • доц. Ясіновська І. Ф. – Державна вища техніко-економічна школа імені Броніслава Маркевича в Ярославі, Польща – 24-28 квітня 2017 р.;
  • доц. Голинський Ю. О. – Шяуляйський університет, Литва – 24-28 квітня 2017 р.
  • доц. Герасименко О. В. – Університет Париж XII Валь – де – Марн, Франція, 12–16 лютого 2018 р.;
  • доц. Шпарик Х. В. – Університет Париж XII Валь – де – Марн, Франція, 12–16 лютого 2018 р.;
  • доц. Пасінович І. І. – Жешівський університет, Польща, 18–24 лютого 2018 р.

Мета стажувань полягала в здійсненні внеску в місцеве академічне життя, створенні міжнародного освітнього досвіду для студентів у ВНЗ-партнері, підвищенні мотивації немобільних студентів для навчання за кордоном, обміні інноваційними методами навчання, презентації ЛНУ імені Івана Франка та факультету управління фінансами та бізнесу за кордоном, а також налагодження міжнародних наукових зв’язків. Крім того, викладачами було прочитано низку лекцій для іноземних студентів.