Шпарик Христина Володимирівна

Посада: доцент кафедри економічної теорії

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Телефон (робочий): (032) 251-23-83

Курси

Біографія

Народилася 9 травня 1990 року у м. Львів, Україна.

У 2007 році вступила до Львівського національного університету імені Івана Франка на факультет міжнародних відносин. У 2010-2011 навчальних роках перебувала на навчанні у Вільнюському університеті (м. Вільнюс, Литва) на факультеті економіки. У 2012 році закінчила Львівський національний університет імені Івана Фрнка з дипломом магістра з відзнакою за спеціальністю міжнародні економічні відносини та здобула кваліфікацію економіст-міжнародник, перекладач.

У 2012 році вступила на правничий факультет Інституту післядипломної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, який закінчила у 2014 році.

У 2012 році вступила до аспірантури Львівського національного університету імені Івана Франка на кафедру міжнародних економічних відносин. У 2012-2013 навчальних роках перебувала на навчанні в університеті імені Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) на факультеті фінансів та економіки. З травня по серпень 2014 року перебувала на стажуванні в Організації Об’єднаних Націй (Нью-Йорк, США) у офісі верховного представництва найменш розвинених країн світу, країн, що розвиваються та не мають виходу до моря, і малих острівних держав. З січня по квітень 2015 року перебувала на науковому стажуванні у університеті Альберти (м. Едмонтон, Канада) в Інституті українських студій.

У жовтні 2015 року захистила кандидатську дисертацію на тему “Проблема нерівномірності економічного розвитку світового господарства”. У грудні 2015 року присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю світове господарство і міжнародні економічні відносини. З вересня 2016 року – викладач на кафедрі економічної теорії факультету управління фінансами та бізнесу.

 

Розклад