Пак Наталія Тадеушівна

Посада: доцент кафедри економіки та менеджменту

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Вчене звання: доцент

Телефон (робочий): (032)235-64-50

Електронна пошта: slf.dep.financial@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Наукові інтереси

Особливості державного управління економічними процесами на сучасному етапі, особливості регіонального управління.
Автор понад 30 наукових і навчально-методичних публікацій. Автор навчального посібника „Регіональна економіка”.

Курси

Біографія

   Закінчила у 1997 р. ЛДУ ім. Івана Франка за спеціальністю «Економічна кібернетика», отримала кваліфікацію – економіст-математик.
З 1997 по 2001 роки навчалася в аспірантурі Інституту регіональних досліджень НАН України за спеціальністю «Розміщення продуктивних сил і регіональна економіка».
З 1997 року починала викладацьку діяльність у Львівському фінансово-економічному коледжі, згодом з 1999 року з утворенням Львівського державного фінансово-економічного інституту працювала на посадах – ст. викладач, в.о. доцента кафедри фінансів. З 2004 року з утворенням ЛДФА на посаді доцента кафедри економіки і підприємництва, та доцента кафедри економіки, менеджменту та державного управління ЛДФА.
З 2015 року доцент кафедри економіки та менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка.
У 2003 р. захистила у спеціалізованій вченій раді інституту регіональних досліджень НАН України дисертацію на тему «Формування регіональної економічної політики (методи, механізми її реалізації)» (08.10.01 – Розміщення продуктивних сил і регіональна економіка); кандидат економічних наук з 9 квітня 2003 року. У 2006 році отримала наукове звання – доцент кафедри «Економіки і підприємництва».

Розклад