Довузівська підготовка


ТРЕНІНГ-КУРС «Інформаційні технології в бізнесі»

Тренінг-курс «ІТ в бізнесі» – сучасна теорія і практика, викладена простою і доступною мовою в об’ємі, необхідному для ефективного управління бізнесом.

Тренінг-курс «ІТ в бізнесі» орієнтований на учнів 10-11 класів загальноосвітніх середніх шкіл, студентів та випускників ліцеїв та гімназій.

Заняття проводять викладачі кафедри економічної кібернетики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Тематика Тренінг-курсу включає питання програмування,  комп’ютерної графіки та основ Web-дизайну, бузнес-аналітики, функціонування комп’ютерних мереж.

 

Реєстація для участі


Школа «Бізнес ХХІ століття»

  Факультет управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує учнів старших класів взяти участь у  безкоштовній освітній програмі «Бізнес ХХІ ст».

Провідні фахівці у сфері економіки та бізнесу не лише ознайомлять із теоретичними основами, необхідними для створення й успішного ведення бізнесу, з  особливостями його внутрішнього і зовнішнього середовища в Україні, господарських і організаційних форм, аспектів інформаційного забезпечення, основних напрямів цієї діяльності, принципів ефективного функціонування сучасного підприємництва, а й нададуть практичні рекомендації щодо особливостей оподаткування, інвестиційного розвитку чи створення старт-апів.

Школярі зможуть дізнатися чимало цікавого про сучасні тенденції та новації у бізнес-сфері, зокрема, що таке краудфандінг, франчайзинг, coaching, як використовувати хмарні середовища в бізнесі чи як працює реклама та social media marketing (SMM).

Про деталі можна дізнатись за телефоном 0676829741 (координатор проекту Дарія Попович) та на сторінці у соціальній мережі Фейсбук (facebook.com/groups/biznes.lnu)


Інформацію стосовно роботи Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки можна отримати ТУТ